Nápravové váhy

Nápravové váhy jso úzce specializované váhy pro zjištění hmotnosti (tlaku) na nápravu vozidla. Obvykle tedy  jsou třeba dva nebo i více vážních můstků + vyhodnocovací indikátor. Jejich využití je  hlavně  u speditérských a expedičních firem, aby zjistily parametry hmotnosti (tlaku) na nápravu, případně celkovou hmotnost vozidla. Tím předejdou jednak potížím při případných policejních kontrolách, a hlavně zjistí, zda některá náprava není přetížena nad bezpečnostnī limit ! A tím neihrozí  svůj majetek či bezpečnost silničního provozu ! Při zjištěných nedostatcích se tak může okamžitě reagovat například lepším přemístěním nákladu, nebo jeho ubráním. Odpovědnost je na provozovateli a řidiči !

Váhy jsou dobře přenosné a mobilní. Napájení je z baterií nebo akumulátoru. Některé modely mají dálkový přenost údajů z vážních plošin do indikátoru. Jsou modely pro ¹kontrolní vážení = technologické. A jsou váhy  cejchuschopné (ověřitelné).

Obvykle se vážní plošiny umístí před nápravu a vozidlo na ně najede a systém  vyhodnotí skutečnou hmotnost. Nebo se umístí na své místo určení a může sloužit pro měření více vozidel za sebou. Podloží pod váhou by mělo být rovné, pevné a čisté bez kamínků například. Ideální kvalitní asfaltová či betonová plocha.

Po případné vaší objednávce vás budeme kontaktovat, nejlépe telefonicky, protože nám záleží nejen na kvalitě zboží, ale i na spokojenosti zákazníka, tedy aby si vybral správně a byl s produktem spokojený, ne aby jen odklikl nějakou cenu. Ujistíme se navzájem, že je vše v pořádku, pak teprve zboží vyexpedujeme. Zboží skladem většinou odesíláme  od vzájemného odsouhlasení objednávky do 48 hodin po vzájemném odsouhlasení objednávky. Pokud se jedná o zakázkovou výrobu, bude výroba trvat do 14 dní, a v tomto případě bude požadována úhrada předem. Pokud máte tedy při objednávce nějaké speciální přání, či dotaz napiště to prosím do poznámky nebo e-mailu, určitě se ozveme.

Děkujeme a přejeme vám dobrou volbu.

Nápravová váha DINI ARGEO WWSC s váživosti až 12 t

Sestava pro zjištění zatížení na nápravu nebo pro zjištění celkové hmotnosti vozidla se skládá ze ..

74 197,20 Kč Cena bez DPH: 61 320,00 Kč

Nápravová váha DINI ARGEO WWSE s váživostí až 30 t

Sestava pro zjištění zatížení na nápravu nebo pro zjištění celkové hmotnosti vozidla se skládá ze ..

95 880,40 Kč Cena bez DPH: 79 240,00 Kč

Nápravová váha DINI ARGEO WWSERF s váživosti až 30 t

Sestava pro zjištění zatížení na nápravu nebo pro zjištění celkové hmotnosti vozidla ve statické..

126 929,00 Kč Cena bez DPH: 104 900,00 Kč

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)